Volvo Recharge

Odpowiedzialny luksus.

Przedstawiamy Volvo Recharge – naszą nową linię zaawansowanych, całkowicie elektrycznych samochodów i hybryd plug-in, zaprojektowanych tak, aby zapewnić Ci wyrafinowaną, bardziej zrównoważoną jazdę. Samochody, którym ufasz, ponieważ chronią Twoją rodzinę, teraz dadzą im też bezpieczną przyszłość.

 

Elektryczny to za mało
To dopiero początek. Aby zapewnić bezpieczeństwo naszej planecie, musimy zrobić coś więcej niż wprowadzanie elektrycznych samochodów. Naszą wizją jest neutralność dla klimatu we wszystkim co robimy do 2040 roku – czyli o 10 lat wcześniej, niż przewiduje to cel Porozumienia paryskiego. Dlatego musimy zmienić wszystko, co robimy.

 

Oferta Recharge
Główni użytkownicy modeli z silnikami hybrydowymi plug-in Recharge otrzymają zwrot za energię wykorzystaną do jazdy w trybie czysto elektrycznym za okres 12 miesięcy. Główny użytkownik będzie mógł za pomocą aplikacji Volvo On Call kontrolować ilość zużytej energii elektrycznej oraz udział napędu elektrycznego w przejechanym dystansie. Zwrot kosztów zostanie wypłacony po 12 miesiącach głównemu użytkownikowi. Oferta jest ważna tylko w przypadku, jeżeli klient zatrzyma samochód przez minimum 12 miesięcy. Szczegóły oferty już wkrótce.

Samochód hybrydowy Plug-In

Doładuj emocje!

Oto kompaktowy skandynawski SUV hybrydowy typu plug-in – zaprojektowany z myślą nie tylko o miejskim stylu życia. Poznaj XC40 Recharge. Kompaktowy hybrydowy SUV plug-in zaprojektowany z myślą o naszej planecie i poruszaniu się po mieście.

  • Uzupełnienie klasycznego napędu o moc energii elektrycznej tworzy hybrydę typu plug-in w pełni wykorzystującą aktualne rozwiązania, a jednocześnie gotową na to, co przyniesie przyszłość.
  • W trybie elektrycznym Pure Twoja hybryda plug-in nie generuje żadnych spalin. W pełni naładowany akumulator wysatrczy na codzienne dojazdy przy wykorzystaniu samego silnika elektrycznego.
Wybieram Volvo XC90 Recharge Wybieram Volvo XC60 Recharge Wybieram Volvo XC40 Recharge Poznaj gamę modeli hybrydowych

Piotr Aniołczyk
Doradca ds. Sprzedaży
+48 691721450
p.aniolczyk@nova.dealervolvo.pl

Samochód elektryczny

Wyłącz wtyczkę i w drogę!

Poznaj dostępne opcje i złóż zamówienie online już dziś – nasz całkowicie elektryczny kompaktowy SUV jest dopasowany do nowoczesnego stylu życia w mieście i nie tylko. Zapoznaj się z pakietem serwisowym dodawanym do XC40 Recharge, odkry korzyści:

  • Pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego Wraz z Twoim Nowym Volvo możesz otrzymać 3-letni pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego, żeby spokojnie rozpocząć podróż.
  • Przedłużona gwarancja. Prowadzisz śmiało, korzystając z 3-letniej ochrony gwarancyjnej Twojego Volvo.
  • Serwis należy do nas Przez 3 lata pokrywamy koszty przeglądów i wybranych części eksploatacyjnych, by zapewnić jak najlepszą kondycję Twojego samochodu.
Wybieram Volvo XC40 Wybieram Volvo C40

Michał Walkowiak
Doradca ds. Sprzedaży
+48 576 800 540
m.walkowiak@nova.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel:(42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin