Akcesoria Volvo na każdą porę roku

Produkty w wyprzedażowych cenach

XC90 w kolorze Denim Blue z silnikiem B5

Ciesz się pełnią wiosny dzięki akcesoriom Volvo

Czas na wiosnę? Czas na przygodę! Wybrane akcesoria oferujemy teraz z atrakcyjnymi rabatami. Bagażniki rowerowe dostępne są teraz z korzyścią nawet 1100 zł. Z 15% korzyścią można zamówić profile skrzydłowe (poprzeczki) do relingów i pojemniki dachowe.  

Aby wygodniej dostać się do pojemnika dachowego — lub po prostu komfortowo wsiąść do samochodu — progi boczne do Volvo XC40, XC60 i XC90 możesz zakupić z 10% rabatem i montażem w cenie.

Wiosną robisz porządki w aucie? Sprawdź, jakie pakiety autodetailingowe przygotowaliśmy, aby pomóc odświeżyć samochody zmęczone zimowymi warunkami. A jeśli chcesz wymienić dywaniki lub matę do bagażnika, je także zamówisz u nas z 15% korzyścią.

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę na zwiększenie mocy w Twoim Volvo: optymalizację Polestar. Oferta dotyczy samochodów, które nie podlegają rabatowaniu w programie Polestar 3+. W takich samochodach optymalizację zainstalujemy z korzyścią 990 zł brutto, a nowe wrażenia możesz bezpłatnie testować przez 14 dni. Optymalizacja Polestar nie wpływa negatywnie na emisję spalin i fabryczne spalanie paliwa, zapewniając przy tym kierowcy nową jakość prowadzenia. Kamera przyda się nie tylko w awaryjnych sytuacjach, to także praktyczny sposób dokumentowania ciekawych momentów podróży.

bagażnik na dwa rowery Volvo zakładany na hak

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy (2 rowery)

Bezpieczny i nowoczesny system transportowy na dwa rowery, bardzo praktyczny i łatwy do użycia w samochodach z hakiem holowniczym. Bagażnik montuje się na haku holowniczym, a niska wysokość załadunkowa ułatwia umieszczenie na nim rowerów. Mocowanie wymaga niewielkiego wysiłku, a jednocześnie gwarantuje maksymalną stabilność.

Cena regularna
4590 zł brutto
Cena promocyjna
3490 zł brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni
4590 zł brutto

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy z adapterem na 4 rowery

Nowoczesny bagażnik rowerowy na hak holowniczy z systemem „FIX4BIKE®”. Zaletą systemu „FIX4BIKE®” jest lepsze dopasowanie i łatwiejsze mocowanie bagażnika na haku holowniczym. Bagażnik ma funkcję przechylania umożliwiającą wygodny dostęp do przestrzeni bagażowej samochodu po zamocowaniu na nim rowerów. Bagażnik rowerowy ma ładowność do 60 kg, można na nim przewozić rowery górskie i elektryczne.

Cena regularna
5 410 zł brutto
Cena promocyjna
4 249 zł brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni
5 410 zł brutto

Aluminiowy bagażnik rowerowy na dach

Mocowany do ramy bagażnik rowerowy o nowoczesnym, dynamicznym wyglądzie. Oferuje bezpieczny transport i elastyczne mocowanie, gdzie rower zostaje zabezpieczony automatycznie.

Cena regularna
890 zł brutto
Cena promocyjna
669 zł brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni
890 zł brutto

Wideorejestrator dla Twojego Volvo

Kamera samochodowa pozwala uwieczniać miłe wspomnienia z podróży i rejestruje obszar przed i za samochodem niczym dodatkowa para oczu. Jeśli coś wydarzy się podczas jazdy, kamera może dostarczyć wiarygodną dokumentację na temat zdarzenia w formacie wideo. Za pomocą kamery można także robić zdjęcia, korzystając z funkcji sterowania głosowego.

  • łączność z aplikacją DVR On Road przez lokalny hotspot Wi-Fi
  • wbudowany czujnik przeciążenia pozwala rejestrować zdarzenia parkingowe
  • automatyczna aktywacja przy zapłonie
  • możliwość sterowania komendami głosowymi
  • wbudowana pamięć pozwala na zarejestrowanie ok. 3,5 godziny materiału wideo
  • pamięć można rozbudować za pomocą karty micro SD
Wideorejestrator (przód i tył) z montażem
2600 zł brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni
2990 zł brutto
Kompatybilność
XC40, XC60, XC90, S60, S90, V60, V90 wyprodukowane w roku modelowym 2022 i później
Szczegóły specyfikacji

Wiosenne pakiety lifestyle

Koszulka damska + butelka termiczna + torba

Cena regularna zestawu
457 zł brutto
Cena promocyjna pakietu
357 zł brutto

Butelki i koszulki dostępne w różnych kolorach.

Kapelusz + piłka + butelka termiczna

Cena regularna zestawu
417 zł brutto
Cena promocyjna pakietu
327 zł brutto

Butelki dostępne w różnych kolorach.

Koszulka męska + worek + czapka

Cena regularna zestawu
427 zł brutto
Cena promocyjna pakietu
327 zł brutto

Czapki dostępne w różnych kolorach.

Butelka termiczna + zdalnie sterowane XC90

Cena regularna zestawu
378 zł brutto
Cena promocyjna pakietu
298 zł brutto

Butelki i samochodziki dostępne w różnych kolorach.

Bezpieczne jak na Volvo przystało

Akcesoria dla małych pasażerów

Akcesoria dla małych pasażerów wylądowały w atrakcyjnej ofercie — korzyści przy zakupie fotelików sięgają teraz 350 zł. Przeceniliśmy także produkty z kolekcji lifestyle. Kliknij poniżej i dowiedz się więcej.

Sprawdź teraz

Znamy się na Volvo

Zamów akcesoria w NOVA

Dział Części i Akcesoria
+48 42 680 23 53
kontakt@nova.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.