Volvo Nova

Już od 20 lat z Volvo

NOVA? Już od 20 lat z Volvo!

Pierwszy punkt sprzedaży i obsługi samochodów Volvo w Łodzi powstał przy ulicy Bruzdowej. Po kilku przeprowadzkach salon mieścił się przy Obywatelskiej 94, gdy w 2004 roku firmę przejął Krzysztof Słodkiewicz. Niedługo potem rozpoczęto budowę nowej siedziby dla Volvo Nova, już przy ulicy Kolumny 1, gdzie salon od 2007 roku funkcjonuje do dzisiaj.

W Volvo Nova zawsze dążymy do utrzymania najwyższych standardów jakości obsługi klienta. Od momentu powstania firmy, stawiamy sobie za cel zapewnienie naszym klientom kompleksowej, profesjonalnej i zindywidualizowanej obsługi na każdym etapie współpracy, zarówno w przypadku usług serwisowych, jak i związanych z zakupem nowego lub używanego pojazdu. Dwie dekady doświadczenia nauczyły nas, jak istotny jest ciągły rozwój zespołu – nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia, aby jak najlepiej rozumieć produkt i tajniki obsługi klienta.

Do naszego zespołu należą specjaliści związani z Volvo od lat dziewięćdziesiątych. Michał Wachowski, obecnie kierownik salonu, sprzedaje samochody Volvo od 1997 roku. Z kolei Adam Kamiński, kierownik naszego serwisu, zajmuje się Volvo od połowy lat dziewięćdziesiątych, podobnie jak nasi technicy serwisu: Ireneusz Pietrzak (od 1994) i Dariusz Ciszewski. Podobnym stażem i znajomością marki może pochwalić się Arkadiusz Wojdala, nasz doradca ds. ubezpieczeń.

Grono naszych klientów stale się powiększa. Od przeszło dekady notujemy rokroczne wzrosty w zakresie obsłużonych klientów serwisowych i sprzedanych samochodów. Sukces nie zmienia jednak fundamentów naszego działania: w Volvo Nova stawiamy na prawdziwie rodzinne relacje, a priorytetem są zawsze ludzie i ich potrzeby, dzięki czemu wielu naszych klientów jest z nami od kilkunastu lat lub nawet dłużej.

NOVA x Orientarium ZOO Łódź

W ramach stworzonego przez Orientarium ZOO Łódź programu „ZOOpiekuj się mną” sponsorujemy samicę kapibary „Kapi”. Nasza podopieczna mieszka w łódzkim ZOO od kwietnia 2024 roku i ma niespełna rok.

Dowiedz się więcej

Nasza załoga zwyciężyła w konkursie VISTA 2024

Duet Mariusz Smyczek — Jarek Tomczak zwyciężył w konkursie VISTA 2024 w kategorii Core. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje wszystkich polskich dealerów. Sprawdzana była ich wiedza teoretyczna oraz praktyczne radzenie sobie z usterkami samochodów. Nasi koledzy będą reprezentować Polskę podczas ogólnoświatowych finałów w Göteborgu, które odbędą się wiosną 2025 roku.

Konkurs VISTA organizowany jest co dwa lata przez Volvo Cars w kilkudziesięciu krajach. VISTA to skrót od Volvo International Service Training Awards. Po raz pierwszy zawody zorganizowano w 1957 roku jako konkurs mechaników Volvo w Szwecji.

Współczesne samochody wymagają ogromnej, ciągle aktualizowanej wiedzy. Mają coraz bardziej zaawansowane systemy pokładowe i technologie bezpieczeństwa. Krótko podsumowując sukces naszych kolegów: Państwa samochody są w dobrych rękach.

wnętrze salonu Volvo Nova w Łodzi z wyeksponowanym Volvo C40 Recharge

Oferujemy szeroką gamę usług związanych z samochodami Volvo:

  • sprzedaż samochodów nowych
  • sprzedaż samochodów używanych, także w programie Volvo Selekt
  • odkup używanych samochodów Volvo
  • serwis mechaniczny (Autoryzowany Serwis Volvo)
  • serwis blacharsko-lakierniczy
  • sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów
  • ubezpieczenia
  • finansowanie zakupu samochodu
doświadczeni pracownicy salonu Volvo NOVA w Łodzi

Poznaj lepiej świat Volvo

Skontaktuj się z nami

Partnerzy 20-lecia Volvo Nova

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że partnerami naszych jubileuszowych obchodów zostały firmy:

mLeasing należy do ścisłej czołówki polskich firm leasingowych. Jego misją jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań leasingowych, które pozwalają na optymalny rozwój ich firm. W ramach standardowej oferty zapewniają leasing pojazdów do 3,5 t, transportu ciężkiego, maszyn i urządzeń (w tym medycznych). mLeasing od niemal 10 lat jest stałym partnerem Volvo Car Poland, a od 2023 roku proponuje specjalną ofertę leasingu 105% na osobowe samochody elektryczne Volvo, wspierając naszą markę w dążeniu do bezemisyjnego transportu.

Castrol pragnie służyć każdemu kierowcy, każdemu motocykliście i każdej branży na świecie. Jest to możliwe dzięki płynnej technologii i oznacza, że tworzymy oleje, środki smarne, płyny i smary o doskonałych parametrach do każdego zastosowania. Firma Castrol wspólnie z Volvo opracowała olej Castrol EDGE Professional V 0W-20, który charakteryzuje się niską lepkością i wyjątkową wytrzymałością filmu olejowego. Olej ten wydobywa z silników Volvo cały ich potencjał, pozwalając na osiąganie wysokiej mocy przy niskim zużyciu paliwa.

PiK Energy to eksperci w dziedzinie doradztwa energetycznego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pomagają firmą oszczędzić na kosztach energii i gazu oraz wprowadzać zrównoważone praktyki. PiK Energy zajmuje się także kontraktami terminowymi, optymalizacją kosztów dystrybucyjnych i odnawialnymi źródłami energii, wprowadzając ekologiczne rozwiązania takie jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepły i turbiny wiatrowe. To właśnie dzięki wsparciu PiK Energy nasz salon korzysta z odnawialnych źródeł energii, ciesząc się przy tym niższymi rachunkami za energię i gaz w wyniku wprowadzonych optymalizacji.

Marka Gorsenia jest łódzkim producentem bielizny damskiej, specjalizującym się w dużych rozmiarach. Gorsenia ubiera kobiece biusty od ponad 70 lat, uświadamiając kobietom, jak ważna jest dobrze dobrana bielizna. Kolekcje, w których stosuje się wyszukane, zgodne z najnowszymi trendami mody materiały posiadają doskonały krój i wykonanie zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających kobiet.

VeraSport to największe centrum sportowo-rekreacyjne w Łodzi, gdzie pod jednym dachem znajduje się wiele przestronnych stref sportowych, m.in. nowoczesna siłownia ze strefą cross, korty do squasha, badmintona oraz pickleball, zadaszone boiska trawiaste, hala wielofunkcyjna, strefa fitness z dwiema przestronnymi salami oraz sala rowerowa i strefa tenisa stołowego. Klub zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki do realizowania sportowych pasji w przyjaznej atmosferze. VeraSport to przestrzeń do aktywnego spędzania czasu zarówno dla zespołów, profesjonalnych sportowców, jak i również dla całych rodzin. Cała kadra klubu codziennie stara się motywować do dążenia w kierunku realizacji własnych celów po to, by słowo sukces jak najczęściej gościło na ustach naszych klubowiczów.

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Świadczy kompleksowe usługi dla blisko 1,5 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Szeroka oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez sieć wyłączną, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i instytucje finansowe.

Zajrzyj za kulisy naszego salonu i serwisu

Bądźmy w kontakcie

Numery telefonów i adresy mailowe do poszczególnych działów i członków naszych zespołów znajdziecie na stronie w zakładce „Kontakt” lub klikając tutaj.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.