Umów się do serwisu

Zadbaj o swoje auto

Dlaczego autoryzowany serwis?

 • Najwyższa jakość usług
 • Gwarancja i ustalona cena
 • Oryginalny program serwisowy Volvo
 • Oryginalne części zamienne
 • Dożywotnia gwarancja na części
 • Wykwalifikowani mechanicy
 • Darmowa aktualizacja map i oprogramowania
 • Kalibracja systemów przeprowadzana przez profesjonalistów

Zapisz się do serwisu

Zadbaj o dobrą przyczepność we wszystkich okolicznościach
Teraz Volvo on Call to Volvo Cars App. Umów się do serwisu na aktywację. Usługa darmowa przy okazji przeglądu
Umów się na przegląd okresowy
Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, możesz cieszyć się najwyższym standardem serwisu i skorzystać z wyjątkowych ofert: do 30% na wybrane, oryginalne części zamienne i do 50% na usługę serwisową.
Zadbaj o swoje i innych bezpieczeństwo.
To czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika.
Trzymaj rękę na pulsie i nie daj się zaskoczyć niskim temperaturom
Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin

Lista usług

 • Volvo Cars App

  Teraz Volvo on Call nazywa się Volvo Cars App. Jest najprostszym i intuicyjnym systemem komunikacji z asystentami Volvo i narzędziem, które pozwala Ci na zdalne sterowanie samochodem. Gdziekolwiek się on znajduje.

  Teraz przedłużenie tej usługi dostaniesz w prezencie, wykonując przegląd w Autoryzowanym Serwisie Volvo. Dowiedz się więcej.

 • Polestar

  Optymalizacja oprogramowania stworzona przez Polestar dotyczy 6 kluczowych obszarów wpływających na zmaksymalizowanie przyjemności z prowadzenia samochodu i przenoszących wrażenia z jazdy na zupełnie nowy poziom. Dowiedz się więcej o optymalizacji Polestar.

 • Serwis rosnących rabatów

  Dla nas każde Volvo jest tak samo ważne. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną dla używanych modeli. Skorzystaj z niej teraz i zyskaj na naprawie i wymianie części. Pamiętaj, że wizyta w Autoryzowanym Serwisie to gwarancja najwyższej jakości obsługi i zawsze oryginalnych części. Dowiedz się więcej. 

 • Dożywotnia gwarancja na części

  Dzięki Dożywotniej Gwarancji na Części, części zamontowane w Twoim Volvo objęte są gwarancją na wady materiałowe i montażowe przez cały okres, w którym pozostajesz właścicielem samochodu. Używanie oryginalnych części Volvo jest gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania samochodu. Dowiedz się więcej.

 • Volvo Cars Exchange System

  Wszystkie części regenerowane fabrycznie spełniają te same normy jakościowe i są objęte taką samą gwarancją jak nowe, oryginalne części Volvo. Dowiedz się więcej.

 • Niezawodność na lata

  By odczuwać jakość i komfort jazdy taką, jak podczas pierwszej podróży Twoim Volvo, trzeba cyklicznie dbać o serwis samochodu. Zobacz, o czym powinieneś pamiętać.

 • Serwis klimatyzacji

  Czy chcesz mieć pewność, że wewnątrz samochodu zawsze oddychasz idealnie czystym powietrzem? Musisz wiedzieć, iż praca systemu klimatyzacji w Twoim Volvo i jego skuteczność mogą z czasem ulegać stopniowemu osłabieniu. Ma na to wpływ kilka czynników, a konsekwencje zmian możesz zauważyć dopiero, gdy system nagle w ogóle przestaje utrzymywać temperaturę. Zlecając serwisowi Volvo regularną kontrolę swojej klimatyzacji, unikniesz zbędnych problemów. Dowiedz się więcej.

 • Usługi blacharsko-lakiernicze

  Używamy wyłącznie dedykowanych lakierów i oryginalnych części zamiennych, co przekłada się na najwyższą możliwą jakość naprawy oraz gwarantuje odpowiednie efekty wizualne. Naprawiając samochody Volvo, zawsze przyjmujemy za priorytet przywrócenie pojazdu do stanu pełnego bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikat Autoryzowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Volvo.

  Sprawdź: Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Volvo

 • Wymiana rozrządu

  Zadbaj o jeden z kluczowych układów w samochodzie. Wymiana paska rozrządu zrealizowana w Autoryzowanym Serwisie Volvo Nova Łódź to gwarancja jakości i niezawodności.

  Sprawdź: Wymiana rozrządu

 • Autodetailing

  Dzięki stałej współpracy ze studiem detailingowym Autodetailing.zone możemy zaproponować szeroki wachlarz usług, które pomogą Twojemu Volvo wejść na jeszcze wyższy poziom estetyki, a przy tym zwiększą jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne i przeróżne sytuacje drogowe.

  Sprawdź: Profesjonalny autodetailing Twojego Volvo

 • Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

  Hamulce mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich podróżujących i dbanie o nie to konieczność, aby samochody były tak bezpieczne, jak zakłada to ich konstrukcja.

  Sprawdź: Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

 • Wymiana szyby przedniej i wycieraczek

  Potrzebujesz nową szybę lub piór wycieraczek dla Twojego Volvo? Sprawdź, dlaczego to kluczowe elementy dla zachowania pełnego bezpieczeństwa.

  Sprawdź: Wymiana szyb i wycieraczek w Volvo

 • Bezpieczeństwo w pakiecie

  Poznaj możliwości, które oferujemy, abyś poczuł się ze swoim Volvo jeszcze bezpieczniej: przedłużoną gwarancję i umowę serwisową.

  Dowiedz się więcej: Bezpieczeństwo w pakiecie

 • Optymalizacja Polestar

  Przetestuj Polestar Optimisation i wjedź swoim Volvo na wyższy poziom doznań. Dajemy Ci aż 14 dni na bezpłatne testy. Optymalizacja oprogramowania stworzona przez Polestar dotyczy 6 kluczowych obszarów wpływających na zmaksymalizowanie przyjemności z prowadzenia samochodu i przenoszących wrażenia z jazdy na zupełnie nowy poziom.

  Sprawdź: Optymalizacja Polestar

 • Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

  Jedną z najlepszych rzeczy, którą możesz zrobić dla swojego auta jest wymiana oleju w skrzyni biegów, która znacznie wydłuża okres eksploatacji przekładni.

  Sprawdź: Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

 • Przeglądy okresowe

  Zakres prac wykonywanych podczas przeglądu okresowego w autoryzowanym serwisie Volvo uzależniony jest od przebiegu danego samochodu. Nikt nie sprawdzi Twojego Volvo tak jak my. Postaw na serwis doświadczony w Volvo, a po wykonanym przeglądzie odbierzesz voucher o wartości 300 zł brutto do wykorzystania na kolejny.

  Sprawdź: Przeglądy okresowe w Volvo NOVA

 • Czyszczenie klimatyzacji i wymiana filtra kabinowego

  Regularna kontrola systemu klimatyzacji jest najlepszą gwarancją, że będzie on działał zgodnie z oczekiwaniami i nie zawiedzie, kiedy będziesz go najbardziej potrzebować. Jako Autoryzowana Stacja Obsługi Volvo dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem niezbędnym do sprawdzenia i czyszczenia systemu klimatyzacji.

  Sprawdź: Czyszczenie klimatyzacji i wymiana filtra kabinowego

 • Samochód zastępczy na czas naprawy

  Zostawiasz swoje Volvo w naszym serwisie i potrzebujesz samochodu zastępczego na kilka godzin czy dobę? Nie ma problemu. Nasze samochody zastępcze są do Twojej dyspozycji.

  Sprawdź: Samochody zastępcze w Volvo Nova

 • Usługa Door to Door

  Niezależnie od tego, czy auto przekażesz nam w domu, czy w firmie i jaki dystans będzie dzielił nasz salon od Ciebie (o ile jest to w zasięgu 20 kilometrów od nas) usługa door-to-door będzie zawsze kosztować tyle samo: 119 zł netto.

  Sprawdź: Door to Door

 • Jeździsz Volvo? Dzwoń do Volvo.

  Poznaj naszą nową usługę – numer na wszelki wypadek. Gdy masz stłuczkę, kolizję – dzwoń prosto do Volvo.

  Sprawdź: Jeździsz Volvo. Dzwoń do Volvo.

 • Foteliki dziecięce - chroń to, co ważne

  Kiedy zabierasz dziecko do samochodu, chcesz, by podróżowało możliwie wygodnie i bezpiecznie. Jedną z najważniejszych rzeczy jest dopasowanie odpowiedniego fotelika dla dziecka. Właściwy wybór ułatwi Ci nasz konfigurator.

  Sprawdź: Foteliki dziecięce

 • Wgranie do systemu języka polskiego

  W ramach specjalnej oferty język polski do samochodów z rocznika 2017 lub starszych wgramy teraz za 380 zł brutto (najniższa cena z ostatnich 30 dni: 490 zł brutto). Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

 • Odnowienie subskrypcji Volvo Cars App

  Jeśli Twoja subskrypcja Volvo Cars App wygasła przed przedłużeniem jej w aplikacji, skontaktuj się z nami, a wznowimy ją w pełni zdalnie — bez konieczności odwiedzin w serwisie. Koszt przedłużenia subskrypcji na rok to 132 zł brutto lub 226 zł brutto na dwa lata.

  Subskrypcję Volvo Cars App przedłużamy automatycznie (za symboliczną złotówkę) przy każdym przeglądzie olejowym.

  Sprawdź: Przeglądy okresowe w Volvo NOVA

Zapraszamy

  • Dział serwisu
 • Adam Kamiński
  Kierownik Serwisu

  • Kierownik Serwisu
 • Tomasz Wolak
  Wsparcie administracyjne

  • Doradca Serwisowy
 • Mariusz Smyczek
  Wsparcie techniczne

  • Wsparcie techniczne
 • Dawid Pielaszkiewicz
  Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

  • Blacharnia/Lakiernia
 • Piotr Wesołek
  Doradca ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

  • Blacharnia/Lakiernia
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.