Wymiana paska rozrządu w Volvo

Z dożywotnią gwarancją na części

wymiana paska rozrządu w Volvo w Łodzi

Volvo XC60 I generacji

Wymiana paska rozrządu już od 1450 zł brutto

W naszym serwisie wszystko jest jasne. Wskazana kalkulacja obejmuje materiały i usługę serwisową. Z dożywotnią gwarancją na części. Bez ukrytych kosztów. A na koniec wizyty w naszym serwisie – mycie auta w prezencie.

wymiana paska rozrządu w Volvo S80

Dbamy o każdy detal

Czym zajmujemy się podczas wymiany paska rozrządu?

Koszt obejmuje wymianę paska rozrządu wraz z:

 • napinaczem paska rozrządu
 • rolką prowadzącą paska rozrządu
 • paskiem osprzętu
 • napinaczem paska osprzętu

Podczas wizyty w naszym serwisie przy ulicy Kolumny 1 zweryfikujemy również stan pompy wody. Jeśli zajdzie taka konieczność, ona także zostanie wymieniona.

Kiedy należy wymienić rozrząd?

W przypadku wymiany rozrządu należy kierować się zaleceniami producenta, co do poszczególnych modeli – w przypadku starszych modeli, takich jak Volvo S40 czy V50 interwał wymiany został określony na 10 lat lub przebieg na poziomie 240 tysięcy kilometrów. Ważne są także inne czynniki, które mają istotny wpływ na żywotność paska, a są to np. styl jazdy kierowcy i środowisko, w jakim użytkowany jest samochód. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i stosując wyłącznie oryginalne części, wymianę rozrządu rekomendujemy najczęściej (zależnie od samochodu i silnika) co 10 lat lub co 150 tysięcy przejechanych kilometrów.

Wizyta w warsztacie jest niezbędna także wówczas, gdy zaniepokoją Cię:

 • nierówna praca silnika oraz jego szarpanie podczas gaszenia,
 • metaliczne dźwięki, które przypominają klekotanie lub chrobotanie,
 • nadmierne zużycie paliwa,
 • spadek mocy auta.

Warto pamiętać też, że zawsze, gdy stajesz się nowym właścicielem samochodu używanego, bez jasnej historii jego napraw, jako jedna z pierwszych obowiązkowych czynności serwisowych zalecana jest wymiana kompletnego rozrządu.

Jak długo trwa wymiana rozrządu?

Wymiana rozrządu w naszym serwisie Volvo Nova Łódź zajmuje zwykle od 1,5 do 4 godzin. W zależności od zakresu usługi, który uzgodnimy z Tobą przed jej wykonaniem. Bez ukrytych kosztów i niemiłych niespodzianek.

Sprawdź rabaty dostępne w ramach Serwisu Rosnących Rabatów (Programu 4+)
Wiek samochodu w latach
Rabat na części zamienne
Rabat na usługę serwisową
4
10%
20%
5
15%
30%
6
20%
40%
7
25%
50%
8 i więcej
30%
50%

Koszty wymiany rozrządu w Volvo Nova w Łodzi

Prezentowane ceny są szacunkowe i uwzględniają rabaty, obowiązujące w ramach Serwisu Rosnących Rabatów (Programu 4+) związane z wiekiem samochodu:

 • Volvo XC60, 2013 (Diesel, 5 cylindrów) – 1450 zł brutto (cena regularna 2250 zł brutto)
 • Volvo V60, 2018 (benzyna, 4 cylindry) – 2220 zł brutto (cena regularna 2840 zł brutto)
 • Volvo S90, 2016 (Diesel, 4 cylindry) – 1840 zł brutto (cena regularna 2930 zł brutto)

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, przedstawione ceny mają charakter informacyjny.

oryginalny pasek rozrządu do Volvo

Jak często wymieniać rozrząd?

Wytrzymałość oryginalnych części Volvo

Stosując oryginalne części, wymianę rozrządu rekomendujemy najczęściej (zależnie od samochodu i silnika) co 10 lat lub co 150 tysięcy przejechanych kilometrów - zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. W przypadku wielu zamienników trwałość elementów jest znacznie niższa: często według danych producenta jest to 60 lub 90 tysięcy kilometrów (5 lat). Różnica w cenie podczas jednorazowej wymiany amortyzuje się zatem w dłuższym okresie użytkowania samochodu.

Rozrząd to serce silnika

Zadbaj o rozrząd i przyszłość swojego Volvo

Rozrząd jest jednym z najważniejszych układów znajdujących się w samochodzie. To serce silnika. Jego zadaniem jest zapewnienie dopływu powietrza do cylindrów, a także usuwanie z nich spalin. Minimalne problemy z układem rozrządu powodują szereg problemów z właściwą pracą całego silnika a zaniedbanie jego odpowiedniego serwisowania może doprowadzić do całkowitego zniszczenia jednostki napędowej. Koszty usunięcia usterki będą wówczas niebotycznie wyższe. Jak się przed tym uchronić? To proste. Wystarczy ściśle przestrzegać ustalonych przez producenta interwałów wymiany paska rozrządu, a jego wymianę zlecić naszym wykwalifikowanym technikom.

Serwis doświadczony w Volvo

Wymiana paska rozrządu zrealizowana w Autoryzowanym Serwisie Volvo Nova w Łodzi to gwarancja jakości i niezawodności. Jako autoryzowany przedstawiciel serwisowy marki stosujemy najwyższe standardy napraw oraz obsługi serwisowej każdego modelu Volvo bez względu na jego wiek i przebieg. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami dedykowanymi do obsługi silników naszych samochodów. Wykwalifikowani i stale pogłębiający swoją wiedzę technicy serwisowi to gwarancja 100% satysfakcji zarówno z jakości usługi, jak i z jej ceny.

wymiana paska rozrządu w Volvo S80

Umów się do serwisu

Wymień pasek rozrządu w Volvo Nova

serwis door-to-door w Volvo Nova

Nie możesz przyjechać do serwisu?

Skorzystaj z naszej usługi door-to-door

Niezależnie od tego, czy auto przekażesz nam w domu, czy w firmie i jaki dystans będzie dzielił nasz salon od Ciebie (o ile jest to w zasięgu 20 kilometrów od nas) usługa door-to-door będzie zawsze kosztować tyle samo: 119 zł netto.

Serwis Door to Door
Duet z Nova zwyciężył w Vista 2024

Nasza załoga zwycięska w konkursie VISTA 2024

Duet Mariusz Smyczek — Jarek Tomczak zwyciężył w konkursie VISTA 2024 w kategorii Core. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje wszystkich polskich dealerów. Sprawdzana była ich wiedza teoretyczna oraz praktyczne radzenie sobie z usterkami samochodów. Nasi koledzy będą reprezentować Polskę podczas ogólnoświatowych finałów w Göteborgu, które odbędą się wiosną 2025 roku.

Konkurs VISTA organizowany jest co dwa lata przez Volvo Cars w kilkudziesięciu krajach. VISTA to skrót od Volvo International Service Training Awards. Po raz pierwszy zawody zorganizowano w 1957 roku jako konkurs mechaników Volvo w Szwecji.

Współczesne samochody wymagają ogromnej, ciągle aktualizowanej wiedzy. Mają coraz bardziej zaawansowane systemy pokładowe i technologie bezpieczeństwa. Krótko podsumowując sukces naszych kolegów: Państwa samochody są w dobrych rękach.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.