Wymiana rozrządu w Volvo

Dlaczego warto zrobić to w ASO?

Mechanik wymienia rozrząd w Volvo Nova Łódź

Wymiana paska rozrządu

Serwis doświadczony w Volvo

Wymiana paska rozrządu zrealizowana w Autoryzowanym Serwisie Volvo Nova w Łodzi to gwarancja jakości i niezawodności. Jako autoryzowany przedstawiciel serwisowy marki stosujemy najwyższe standardy napraw oraz obsługi serwisowej każdego modelu Volvo bez względu na jego wiek oraz przebieg. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami dedykowanymi do obsługi silników naszych samochodów. Wykwalifikowani i stale pogłębiający swoją wiedzę technicy serwisowi to gwarancja 100% satysfakcji zarówno z jakości usługi, jak i z jej ceny.

wymiana rozrządu w XC60

Cenimy sobie konkrety

Wymiana rozrządu w XC60 I generacji od 2000 zł brutto

W naszym serwisie wszystko jest jasne. Cena obejmuje materiały i usługę serwisową. Z dożywotnią gwarancją na części. Bez ukrytych kosztów. A na koniec wizyty w naszym serwisie – mycie auta w prezencie.

Dbamy o każdy detal

Wymiana rozrządu - zapytaj o dostępne rabaty

Koszt obejmuje wymianę paska rozrządu wraz z:

 • napinaczem paska rozrządu
 • rolką prowadzącą paska rozrządu
 • paskiem osprzętu
 • napinaczem paska osprzętu

Podczas wizyty w naszym serwisie zweryfikujemy również stan pompy wody. Jeśli zajdzie taka konieczność, ona także zostanie wymieniona.

wymiana paska rozrządu w Volvo w Łodzi

Jak często wymieniać rozrząd?

Wytrzymałość oryginalnych części Volvo

Stosując oryginalne części, wymianę rozrządu rekomendujemy najczęściej (zależnie od samochodu i silnika) co 10 lat lub co 150 tysięcy przejechanych kilometrów - zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. W przypadku wielu zamienników trwałość elementów jest znacznie niższa: często według danych producenta jest to 60 lub 90 tysięcy kilometrów (5 lat). Różnica w cenie podczas jednorazowej wymiany amortyzuje się zatem w dłuższym okresie użytkowania samochodu.

Rozrząd to serce silnika

Zadbaj o jeden z kluczowych układów w samochodzie

Rozrząd jest jednym z najważniejszych układów znajdujących się w samochodzie. To serce silnika. Jego zadaniem jest zapewnienie dopływu powietrza do cylindrów, a także usuwanie z nich spalin. Minimalne problemy z układem rozrządu powodują szereg problemów z właściwą pracą całego silnika a zaniedbanie jego odpowiedniego serwisowania może doprowadzić do całkowitego zniszczenia jednostki napędowej. Koszty usunięcia usterki będą wówczas niebotycznie wyższe. Jak się przed tym uchronić? To proste. Wystarczy ściśle przestrzegać ustalonych przez producenta interwałów wymiany paska rozrządu, a jego wymianę zlecić naszym wykwalifikowanym technikom.

Koszty wymiany rozrządu w ASO

Prezentowane ceny są szacunkowe i nie uwzględniają rabatów w ramach Programu 4+, wynikających z wieku samochodu:

 • Volvo XC60 I generacji, diesel – 2220 zł brutto (części 1610 zł, robocizna 610 zł)
 • Volvo XC60 II generacji, diesel – 2875 zł brutto (części 1985 zł, robocizna 980 zł)
 • Volvo S60 III generacji, silnik benzynowy z KERS – 3380 zł brutto (części 2070 zł, robocizna 1310 zł)

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego – przedstawione ceny mają charakter informacyjny.

Program 4+

Sprawdź, jakie rabaty Ci przysługują

Adam Kamiński
Kierownik Serwisu

Co ile wymieniać rozrząd?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno należy kierować się zaleceniami producenta, co do poszczególnych modeli – w przypadku Volvo S40 czy V50 interwał wymiany został określony na 10 lat lub przebieg na poziomie 240 tysięcy kilometrów. Ważne są także inne czynniki, które mają istotny wpływ na żywotność paska, a są to np. styl jazdy kierowcy i środowisko, w jakim użytkowany jest samochód.

Wizyta w warsztacie jest niezbędna także wówczas, gdy zaniepokoją Cię:

 • nierówna praca silnika oraz jego szarpanie podczas gaszenia,
 • metaliczne dźwięki, które przypominają klekotanie lub chrobotanie,
 • nadmierne zużycie paliwa,
 • spadek mocy auta.

Warto pamiętać też, że zawsze, gdy stajesz się nowym właścicielem samochodu używanego, bez jasnej historii jego napraw, jako jedna z pierwszych obowiązkowych czynności serwisowych zalecana jest wymiana kompletnego rozrządu.

Jak długo trwa wymiana rozrządu?

Wymiana rozrządu w naszym serwisie Volvo Nova Łódź zajmuje zwykle od 1,5 do 4 godzin. W zależności od pełnego zakresu usługi, który oczywiście uzgodnimy z Tobą przed jej wykonaniem. Bez ukrytych kosztów i niemiłych niespodzianek.

Dlaczego wymiana rozrządu w ASO ma sens?

Bo to my stworzyliśmy Twoje Volvo i wiemy najlepiej jak o nie zadbać. Pozwól naszym specjalistom zaopiekować się sercem silnika Twojego samochodu. Tylko oryginalne części Volvo są gwarancją bezpieczeństwa. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

XC90 i S60 w Łodzi

Nie możesz przyjechać do serwisu?

Skorzystaj z naszej usługi door-to-door

Niezależnie od tego, czy auto przekażesz nam w domu, czy w firmie i jaki dystans będzie dzielił nasz salon od Ciebie (o ile jest to w zasięgu 20 kilometrów od nas) usługa door-to-door będzie zawsze kosztować tyle samo: 119 zł netto.

Serwis Door to Door
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.