Przeglądy okresowe w Volvo NOVA

Nikt nie sprawdzi Twojego Volvo tak jak my

mechanik sprawdzający podwozie Volvo XC60

Kiedy przyjechać na przegląd okresowy?

Minęło 12 miesięcy lub Twoje Volvo pokonało już 30 tysięcy kilometrów od ostatniego przeglądu okresowego? To optymalny moment, aby nas odwiedzić, zwłaszcza że po przeglądzie czekać na Ciebie będzie voucher o wartości 300 zł brutto do wykorzystania na kolejny przegląd. A jeśli zechcesz, nie musisz przyjeżdżać do serwisu osobiście — w ramach usługi door to door możemy odebrać auto spod wskazanego adresu.

Zakres pełnego przeglądu okresowego w autoryzowanym serwisie Volvo

Zakres prac wykonywanych podczas przeglądu okresowego w autoryzowanym serwisie Volvo uzależniony jest od przebiegu danego samochodu.

Niezależnie od przebiegu samochodu wykonywane są:

 • kontrola układu zawieszenia
 • kontrola układu hamulcowego
 • kontrola stanu pojazdu
 • aktualizacja oprogramowania do modułów elektronicznych
 • przedłużenie usługi Volvo Cars App na kolejny rok
 • sprawdzenie pojazdu komputerem diagnostycznym
 • mycie pojazdu po czynnościach przeglądowych

Dla aut z przebiegiem 30 lub 90 tysięcy kilometrów:

 • wymiana oleju silnikowego
 • wymiana filtra oleju
 • wymiana filtra wentylacji

Dla aut z silnikiem Diesla przy przebiegu 60 lub 120 tysięcy kilometrów:

 • wymiana oleju silnikowego
 • wymiana filtra oleju
 • wymiana filtru paliwa
 • wymiana filtra powietrza silnika
 • wymiana filtra wentylacji

Dla aut z silnikiem benzynowym przy przebiegu 60 lub 120 tysięcy kilometrów:

 • wymiana oleju silnikowego
 • wymiana filtra oleju
 • wymiana filtra powietrza silnika
 • wymiana filtra wentylacji
 • wymiana świec zapłonowych
umowa serwisowa Volvo

Odbierz voucher na kolejny przegląd

Odwiedź nas ze swoim Volvo na przegląd okresowy, a otrzymasz voucher o wartości 300 zł brutto na kolejny.

Voucher można wykorzystać wyłącznie w serwisie Volvo NOVA na przegląd samochodu wskazanego na voucherze. Nie podlega on zwrotowi i wymianie na gotówkę, a jego realizacja odbywa się jednorazowo i w całości.

O szczegóły zapytaj w serwisie.

Poznaj korzyści, wynikające z serwisowania Volvo w autoryzowanym serwisie

 • Od połowy 2020 roku Volvo daje dożywotnią gwarancję na części zamienne, obejmującą wady materiałowe i montażowe. Gwarancja obejmuje także koszt robocizny potrzebnej do wymiany wadliwej części.
 • Nie zapominamy o kierowcach, którzy z powodzeniem korzystają z naszych samochodów od wielu lat. W autoryzowanych stacjach obsługi Volvo każdy właściciel co najmniej 4-letniego Volvo otrzyma 10% rabatu na części oraz 20% rabatu na samą usługę. Im starsze auto, tym wyższe rabaty. Kierowcy co najmniej 8-letnich samochodów Volvo otrzymają aż 30% rabatu na części oraz 50% rabatu na robociznę. O Programie 4+ więcej dowiesz się, klikając tutaj.
 • W Volvo Nova Łódź, jako Autoryzowana Stacja Obsługi, mamy szybki dostęp do oryginalnych części zamiennych do wszystkich modeli.
 • Tylko autoryzowany serwis ma dostęp do ogólnokrajowej bazy ASO a tym samym do historii serwisowej i napraw gwarancyjnych.
 • Posiadamy wszystkie urządzenia dedykowane do napraw konkretnych modeli, komputery pozwalające łatwo zdiagnozować przyczyny usterki oraz niezbędne oprogramowanie, które jest na bieżąco aktualizowane.
 • Mamy w swoim zespole niezwykle doświadczonych mechaników, zajmujących się Volvo od lat dziewięćdziesiątych. Nasi technicy doskonale znają markę i będą w stanie szybko zlokalizować najczęściej zgłaszane przez właścicieli pojazdów usterki. Pracownicy Volvo Nova w Łodzi regularnie uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu posiadają aktualną wiedzę o wszystkich modelach.
 • Tylko w Autoryzowanych Serwisach otrzymasz aktualizacje oprogramowania w cenie przeglądu. W Volvo stale rozwijamy i ulepszamy oprogramowanie dla naszych samochodów, stale pracując nad optymalizacją modułów elektronicznych, które zarządzają funkcjami samochodu. Optymalizacji podlegać może na przykład działanie klimatyzacji, interfejsu kierowcy czy sterowanie silnikiem i automatyczną skrzynią biegów.
 • Po wykonaniu okresowego przeglądu olejowego za darmo przedłużymy Twoją subskrypcję Volvo Cars App, aplikacji, dzięki której możesz zdalnie zarządzać samochodem.
 • Jedynie pojazd, który działa w pełni sprawnie i porusza się, wykorzystując oryginalne części, które całkowicie odpowiadają specyfikacji technicznej danego modelu, stanowi gwarancję osiągnięcia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, pierwotnie dla niego zaprojektowanego.

Wpływ serwisowania w autoryzowanym serwisie na wartość pojazdu

Wartość pojazdu na rynku wtórnym

Serwisowanie w ASO buduje rzetelną i wiarygodną historię posiadanego pojazdu. Takie egzemplarze są później wyceniane na rynku wtórnym znacznie wyżej niż auta z tego samego rocznika o mniej przejrzystej historii serwisowej. My także chętniej odkupimy od Ciebie Twoje Volvo, jeśli było serwisowane u nas.

Oddanie samochodu po zakończeniu leasingu

W większości umów leasingowych zawierana jest klauzula wymagająca serwisowania pojazdu w autoryzowanych stacjach obsługi. Jednak w praktyce może być trudne dla leasingodawcy zweryfikowanie, czy klient rzeczywiście przestrzega tych wymogów. Niestety, w przypadku gdy klient nie chce wykupić pojazdu lub uiścić ostatniej, wysokiej raty i zdecyduje się na jego wymianę, może okazać się, że nieprawidłowe serwisowanie samochodu wpłynie negatywnie na jego wartość rynkową. W takiej sytuacji leasingobiorca będzie musiał pokryć różnicę pomiędzy wartością rynkową pojazdu, a wartością wykupu – koszty, które z pozoru mogły zostać zaoszczędzone na serwisowaniu poza autoryzowanymi stacjami obsługi, zostaną więc spłacone po zakończeniu umowy leasingowej.

Nie możesz przyjechać do serwisu?

Skorzystaj z naszej usługi door-to-door

Niezależnie od tego, czy auto przekażesz nam w domu, czy w firmie i jaki dystans będzie dzielił nasz salon od Ciebie (o ile jest to w zasięgu 20 kilometrów od nas) usługa door-to-door będzie zawsze kosztować tyle samo: 119 zł netto.

Dowiedz się więcej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.