Volvo XC90 z ratą 1670 zł netto

W pakiecie pełnym wiosennych korzyści

Volvo XC90 z odbiorem już w lipcu według Twojej konfiguracji

Projektując model XC90, Volvo Cars chciało zadbać nie tylko o szczegóły i komfort użytkowania, ale przede wszystkim o Ciebie i Twoją rodzinę. Każdy kilometr w tym eleganckim, rodzinnym SUV-ie jest przyjemnością dla kierowcy i pasażerów, których Volvo XC90 pomieści nawet sześciu!

Volvo XC90 z silnikiem B5 i napędem na cztery koła możesz zamówić według swojej konfiguracji z odbiorem już w lipcu. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o XC90 dla Ciebie i odbierz SUV-a swoich marzeń już na początku wakacji.

Luksusowy siedmioosobowy SUV z miesięczną ratą 1670 zł netto

Przedefiniuj swoje doświadczenie komfortu i dodaj mocy codziennym podróżom. W usłudze finansowej Volvo Car Full Service Lease na 36 miesięcy Volvo XC90 z benzynowym silnikiem B5 i napędem na cztery koła może być Twoje już za 1 670 zł netto miesięcznie z wpłatą własną 15% wartości pojazdu. Limit kilometrów w ramach oferty wynosi, łącznie przez okres obowiązywania umowy, 30 000 km. Oferta z korzyścią 22,4% dotyczy silnika B5 (AWD, mild hybrid) o mocy 250 KM i wyposażenia w wersji Core z dobranymi akcesoriami: plan serwisowy, przedłużona gwarancja, hak holowniczy, optymalizacja Polestar. Powyższa rata obowiązuje wyłącznie przy wyborze finansowania zakupu i ubezpieczenia przez produkty VCFS.

W wersji wyposażenia Core zawarto między innymi: system Pilot Assist, BLIS™ i układ ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym, system antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation, dwustrefowy system klimatyzacji wraz z węglowym filtrem powietrza i klimatyzacją postojową, kamerę Park Assist (tył), dwustopniowe poduszki powietrzne, hartowane szyby boczne, kurtynę powietrzną, usługi cyfrowe Google w ramach 4-letniej subskrypcji, bezprzewodowe ładowanie telefonu.

Hak, Polestar, przedłużona gwarancja i plan serwisowy?
Wszystko otrzymasz w pakiecie!

W miesięcznej racie w wysokości 1670 zł netto zmieściliśmy tyle dobrego: optymalizację oprogramowania Polestar, trzyletni plan serwisowy, wydłużoną o rok gwarancję, elektrycznie składany hak holowniczy. Co to wszystko oznacza? Przez cały okres wynajmu nie musisz przejmować się kosztami przeglądów okresowych, a gwarancja obejmuje cały ten okres. Polestar doda Twojemu XC90 mocy i sprawi, że prowadzenie stanie się jeszcze bardziej precyzyjne i przyjemne. Elektrycznie rozkładany hak holowniczy pozwoli Ci doposażyć Volvo w bagażnik rowerowy lub ciągnąć przyczepę o masie nawet 2400 kilogramów. Cena samochodu z takim wyposażeniem w wersji B5 AWD Core wynosi 229 900 zł netto.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich składnikach naszego pakietu All Inclusive dla Volvo XC90.

Wyższy rabat nie tylko w wynajmie

Volvo XC90 z pakietem All Inclusive nie musisz wybierać w ramach usługi Volvo Car Full Lease Service, aby skorzystać z wyjątkowego rabatu. Taki sam poziom korzyści możemy zaproponować przy zakupie kredytowym lub w ramach leasingu (konieczne jest tu wybranie finansowania poprzez mBank lub mLeasing).

Korzyścią rosną, gdy dobierasz akcesoria. Niezależnie od wersji wyposażenia

Kusi Cię XC90, ale w wersji wyposażenia wyższej niż Core? Dodatkowy rabat zyskasz także, decydując się na wersje Plus lub Ultra. Warunkiem koniecznym do zwiększenia korzyści przy zamówieniu jest dobranie akcesoriów: trzyletni plan serwisowy, przedłużona o rok gwarancja, optymalizacja Polestar, elektrycznie składany hak holowniczy. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły oferty.

Okres obowiązywania umowy

Umowa leasingowa zawierana jest na 36 miesięcy w ramach usługi Volvo Car Full Service Lease.

Limit przebiegu

Łącznie przez okres trwania umowy limit wynosi 30 000 kilometrów.

Wysokość opłaty wstępnej

W prezentowanej ofercie proponujemy opłatę wstępną w wysokości 15% wartości pojazdu.

Ty decydujesz, co stanie się później

Po zakończeniu umowy leasingowej to Ty decydujesz, co zrobić dalej: możesz przedłużyć leasing, wykupić samochód lub zostawić go nam.

Volvo XC90 B5 z ratą 1670 zł netto

Nie zwlekaj, wypełnij formularz, a oddzwonimy z ofertą i omówimy szczegóły.

Potrzebujesz więcej mocy?

Volvo XC90 T8 z miesięczną ratą już od 2179 zł netto

Volvo XC90 w wersji plug-in hybrid z silnikiem T8 zapewni Ci moc 455 koni mechanicznych (310 KM pochodzi z silnika benzynowego, 145 z silnika elektrycznego). Dzięki dbałości o szczegóły i komfort każdy kilometr w XC90 jest przyjemnością. Żeby ułatwić Ci domowe ładowanie, zamawiając u nas Volvo XC90 T8 w prezencie otrzymasz wallbox.

Dowiedz się więcej

Oferta trwa do końca czerwca lub do wyczerpania samochodów z oferty. Oferta ratalna przeznaczona tylko dla przedsiębiorstw. Powyższa rata obowiązuje wyłącznie przy wyborze finansowania zakupu i ubezpieczenia przez produkty VCFS. Oferta ważna tylko w przypadku spełnienia określonych warunków transakcji, szczegóły u doradcy lub w salonie.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.