Volvo XC60 Core z silnikiem B5

Jeszcze więcej mocy, ten sam komfort

Volvo XC60 w kolorze Platinum Grey przed budynkiem EC1 Centrum Kultury i Nauki w Łodzi

XC60 z silnikiem B5 o mocy 250 KM

Wbudowane usługi Google, inteligentne systemy bezpieczeństwa, atrakcyjny design i satysfakcjonujące osiągi. Volvo XC60 to SUV, który sprawdza się na każdym poziomie. Jego wnętrze zaprojektowano tak, aby ułatwiać życie, a dzięki dynamicznemu silnikowi B5 o mocy 250 KM i bagażnikowi o pojemności 483 litrów Volvo XC60 stanowi świetnego towarzysza w codziennych wyzwaniach.

Wersja Core z ratą 1299 zł netto miesięcznie

W usłudze Volvo Car Full Service Lease na 36 miesięcy Volvo XC60 może być Twoje już za 1299 zł netto miesięcznie z wpłatą własną 10% wartości pojazdu. Cena samochodu w takim wariancie i finansowaniu wynosi 187 900 zł brutto. Limit kilometrów w ramach oferty wynosi, łącznie przez okres obowiązywania umowy, 30 000 km. Oferta dotyczy silnika B5 o mocy 250 KM i wyposażenia w wersji Core. Wymagana zaliczka wynosi jedynie 5 tysięcy złotych. Przy zakupie gotówkowym Volvo XC60 we wskazanej konfiguracji można zamówić za 195 900 zł brutto.

Więcej o zawartości wersji wyposażenia Core przeczytasz niżej na stronie. Znajdziesz tam również wizualizacje modelu we wskazanej wersji. Oferta trwa do 30 listopada lub do wyczerpania samochodów z oferty. Powyższa rata obowiązuje przy wyborze finansowania zakupu i ubezpieczenia przez produkty VCFS.

Prezenty już w listopadzie? Z NOVA to możliwe

Kupując teraz nowe Volvo XC60 lub XC90 — i to niezależnie od wartości samochodu czy wybranej wersji silnikowej — koła zimowe możesz zamówić z 50% rabatem! Oferta obowiązuje przy zakupie samochodów z roku modelowego 2025. Przejdź na stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Okres obowiązywania umowy

Umowa leasingowa zawierana jest na 36 miesięcy w ramach usługi Volvo Car Full Service Lease.

Limit przebiegu

Łącznie przez okres trwania umowy limit wynosi 30 000 kilometrów.

Wysokość opłaty wstępnej

W prezentowanej ofercie proponujemy opłatę wstępną w wysokości 10% wartości pojazdu.

Ty decydujesz, co stanie się później

Po zakończeniu umowy najmu to Ty decydujesz, co zrobić dalej: możesz przedłużyć finansowanie, wykupić samochód lub zostawić go nam.

Volvo XC60 w kolorze Platinum Grey przed budynkiem EC1 Centrum Kultury i Nauki w Łodzi

Pokochany przez wszystkich SUV

Volvo XC60 z silnikiem B5

Silnik
B5 (250 KM)
Wersja wyposażenia
Core
Cena
Już od 187 900 zł brutto

Kliknij poniżej i wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły oferty.

Dział Sprzedaży Samochodów Nowych
+48 42 680 23 53
kontakt@nova.dealervolvo.pl

Decydując się na XC60 w wersji wyposażenia Core otrzymujesz m.in.:

 • 8-stopniową automatyczną skrzynię biegów Geartronic™
 • Elektrycznie sterowane drzwi bagażnika, możliwe do obsługi bez użycia rąk
 • Gniazdo zasilania w przedziale bagażowym
 • Dwustrefowy system klimatyzacji z funkcją klimatyzacji postojowej po wyłączeniu silnika
 • Filtr powietrza, skutecznie redukujący poziom cząstek stałym PM 2,5 a także wielu alergenów w powietrzu
 • Tylne i przednie czujniki parkowania
 • Wsteczną kamerę Park Assist
 • Reflektory LED
 • Czujnik deszczu i pióra wycieraczek ze zintegrowanymi spryskiwaczami
 • Tempomat
 • System antykolizyjny Oncoming Lane Mitigation
 • Układ monitorowania pasa ruchu
 • 9-calowy wyświetlacz centralny i 12-calowy wyświetlacz kierowcy
 • Łącze Bluetooth®
 • Indukcyjna ładowarka do telefonu
 • Volvo Cars App
 • Usługi cyfrowe Google (4-letnia subskrypcja)
 • System audio High Performance z dziesięcioma głośnikami o łącznej mocy 220W
 • Radio cyfrowe (DAB+)
 • Wielosezonowe opony Recharge™
 • 18-calowe felgi z 5 ramionami
 • Czarne relingi dachowe
 • Autoalarm
 • Hartowane szyby boczne
 • Punkty mocowania ISOFIX na tylnym siedzeniu
 • W pełni regulowany fotel kierowcy wraz z podparciem odcinka lędźwiowego regulowanym elektrycznie w 2 kierunkach
 • Dwustopniowe poduszki powietrzne
 • Kolanową poduszkę powietrzną dla kierowcy
 • Układ zmniejszający ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego

Dowiedz się więcej o modelu XC60 i jego wyposażeniu, klikając tutaj.

Wizualizacje z konfiguratora XC60
(B5 Core w kolorze Vapour Grey)

XC60 z silnikiem B4 już za 149 900 zł netto

Nadchodzące tygodnie to ostatnia szansa na zakup Volvo XC60 z silnikiem B4. Ostatnie egzemplarze w takich wersjach silnikowych opuszczą fabryki pod koniec pierwszego kwartału 2024 roku.

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o specjalnej ofercie na Volvo XC60.

Dowiedz się więcej
Siedmiosobowe Volvo XC90 w przepięknej zimowej scenerii

Szukasz czegoś większego?

Volvo XC90 z benzynowym silnikiem B5 zamówisz teraz za 294 700 zł brutto. XC90 oferuje 7 miejsc i przestronne wnętrze, które pomieści całą rodzinę i bagaż na długie wakacyjne wyprawy. Wysokiej jakości materiały i dbałość o detale sprawiają, że każda chwila spędzona w środku jest prawdziwą przyjemnością.

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o specjalnej ofercie na Volvo XC90.

Dowiedz się więcej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.