Nowe Volvo EX30 już tu jest

SUV pełen miejskiego życia

SUV wielki duchem Volvo już za 169 900 zł brutto

Volvo EX30 to nasz najnowszy kompaktowy SUV, który łączy charakterystyczny dla marki design z zaawansowaną technologią. Ten w pełni elektryczny, zeroemisyjny i wyjątkowo wydajny SUV stanowi przepustkę do przyszłości mobilności. Tworząc Volvo EX30, zadbaliśmy o to, by minimalizować jego ślad węglowy. Skandynawskie zasady projektowania spotykają się tu z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu i naturalnych. W efekcie powstał samochód, który jest dobry i dla Ciebie, i dla naszej planety. Tutaj możesz obejrzeć wirtualny spacer po Volvo EX30 w wersji Ultra i kolorze Cloud Blue z tapicerką Breeze.

Na początku stycznia do naszego salonu dotarły pierwsze egzemplarze Volvo EX30. Dzięki temu dysponujemy na miejscu samochodami demonstracyjnymi w obu dostępnych wersjach silnikowych (Single Motor oraz Twin Motor Performance). Zapraszamy na jazdy testowe z naszymi specjalistami z działu sprzedaży.

Elektryczne Volvo EX30 z szybkim terminem odbioru

Przejdź na stronę i sprawdź, jakie konfiguracje Volvo EX30 mamy dostępne z odbiorem od ręki. Nie musisz czekać, aby cieszyć się najnowszym modelem Volvo.

WYJĄTKOWA OFERTA

Zamów elektryczne Volvo i odbierz wartościowe upominki

Do każdego zamówionego Volvo EX30 wręczymy wallbox oraz voucher na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy "Safe Driver" organizowane przez Tor Łódź o wartości 899 zł brutto. Upominki klient będzie mógł odebrać wraz z zamówionym samochodem. Wallbox otrzymają wyłącznie klienci, którzy nie skorzystają z oferty promocyjnego leasingu 105% dla firm.

Kompaktowe Volvo EX30, poznajcie jego najważniejsze cechy

Wprawdzie nowe Volvo EX30 będzie najmniejszym samochód w naszej gamie modelowej, ale w kwestii bezpieczeństwa, komfortu i innowacji nie poszliśmy na kompromis:

 • dwie wersje silnikowe: Single Motor o mocy 272 KM (napęd RWD, 0-100 km/h w 5,7 s) oraz Twin Motor Performance o mocy 428 KM (napęd AWD, 0-100 km/h w 3,6 s, co czyni tę wersję EX30 najszybszym Volvo w historii!)
 • dwie pojemności baterii: 51 kWh (przewidywany zasięg WLTP do 344 km) oraz 69 kWh (przewidywany zasięg WLTP do 480 lub 460 km, zależnie od wersji silnikowej)
 • kompaktowe doświadczenie najwyższej klasy, wymiary samochodu to 154,9 cm wysokości, 423,3 cm długości i 183,6 cm szerokości
 • maksymalna pojemność bagażnika wynosi 318 litrów (do szczytu tylnego oparcia, w tym 61 l poniżej podłogi bagażnika), po złożeniu tylnego rzędu foteli 904 litry (do podsufitki, w tym 61 l poniżej podłogi bagażnika)
 • trzy wersje wyposażenia: Core (już za 169 900 zł brutto), Plus (od 184 900 zł brutto), Ultra (od 219 900 zł brutto)
 • pięć kolorów nadwozia, w tym nowy dedykowany modelowi kolor — Moss Yellow
 • cztery wnętrza do wyboru, każde z innymi inspiracjami zaczerpniętymi z natury i mody (Pine, Mist, Indigo, Breeze)
 • ekscytujące doświadczanie dźwięku dzięki opcjonalnemu systemowi Harman Kardon Premium Sound z soundbarem, dźwiękiem przestrzennym i subwooferem
 • intuicyjny interfejs HMI z dużym wyświetlaczem centralnym o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala
 • bezpieczeństwo, jakiego można oczekiwać od Volvo w mniejszym rozmiarze, z najnowocześniejszą technologią unikania kolizji i nowymi innowacjami w zakresie bezpieczeństwa, takimi jak ostrzeżenie o otwarciu drzwi i tylne hamowanie automatyczne przy niskiej prędkości. Opcjonalne wsparcie kierowcy w postaci systemu Pilot Assist nowej generacji, kamery 360 i asystenta parkowania Park Pilot Assist
 • zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najniższego śladu węglowego spośród wszystkich samochodów Volvo wyprodukowanych do tej pory
 • bezproblemowa łączność z kluczykiem cyfrowym, dedykowaną aplikacją Volvo EX30, usługami Google, OTA i obsługą 5G

Volvo EX30 z pakietem wyposażenia Core

Podstawowa wersja Volvo EX30 – z pakietem wyposażenia Core zawiera między innymi: układ aktywnej kontroli prędkości jazdy (Adaptive Cruise Control), usługi cyfrowe – 4-letnią subskrypcję (Google Assistant, Google Maps i Google Play Store), układ ostrzegający o kolizjach tylnych, układ BLIS z systemem wspomagającym kierowanie pojazdem.

Volvo EX30 z pakietem wyposażenia Plus

Poza wskazanymi wyżej funkcjami wersji Core, w wyposażeniu Core pojawiają się udogodnienia takie jak: lusterka wsteczne z oświetleniem podłoża, asystent zmiany pasa ruchu, kluczyk cyfrowy Plus (umożliwia zapisanie klucza cyfrowego na telefonie), system Park Assist (przód i tył), dwustrefowa klimatyzacja, bezprzewodowe ładowanie telefonu, system audio Harman Kardon o mocy 1040 W, oświetlenie wnętrza z pakietami nastrojowymi, elektrycznie sterowane drzwi bagażnika oraz dach i obudowy lusterek wstecznych w kolorze Onyx Black.

Volvo EX30 z pakietem wyposażenia Ultra

Wersja wyposażenia Ultra, poza wskazanymi funkcjami wersji Plus, zawiera w standardzie także: funkcję automatycznego hamowania przy niskiej prędkości (tył), kamerę 360° z widokiem 3D, system Park Pilot Assist, regulowane elektrycznie fotele kierowcy (z podparciem odcinka lędźwiowego regulowanego w 4 kierunkach) oraz pasażera, 19-calowe felgi Aero z pięcioma ramionami, dach panoramiczny, ładowarkę pokładową 22 kW.

Pełna lista wyposażenia poszczególnych wersji samochodu dostępna jest tutaj.

Volvo EX30 w kolorze Moss Yellow, ujęcie z przodu

Zainteresowany Volvo EX30?

Wejdź w nową erę kompaktowych Volvo

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o Volvo EX30 i finansowaniu dopasowanym do Twoich potrzeb.

Dział Sprzedaży Samochodów Nowych
+48 42 680 23 53
kontakt@nova.dealervolvo.pl

XC40 Recharge podłączony do ładowarki

Chcesz wiedzieć więcej o samochodach elektrycznych Volvo?

Sprawdź naszą specjalną stronę, na której opowiadamy historię elektrycznych samochodów Volvo i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Dowiedz się więcej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.