Volvo EX90

Nowy wymiar rodzinnych podróży

Nowy wymiar rodzinnych podróży

Volvo EX90 jest nowoczesnym wcieleniem najważniejszych idei skandynawskiego designu, definiujące zasadę podążania formy za funkcją. To wszechstronny, stylowy samochód rodzinny, w którym zastosowano najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa i łączności.

Standardowe bezpieczeństwo jest w tym modelu wyższe niż w jakimkolwiek samochodzie wyprodukowanym przez Volvo Cars. Volvo EX90 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby rozumieć Ciebie i otoczenie, aby pomóc zapewnić bezpieczeństwo Tobie, Twoim bliskim i innym uczestnikom ruchu drogowego. Z czasem będzie również stawać się coraz inteligentniejsze i bezpieczniejsze, ponieważ uczy się na podstawie nowych danych i otrzymuje aktualizacje.

Dzięki opracowanej przez nas zupełnie nowej, w pełni elektrycznej technologii Volvo EX90 jest idealnym towarzyszem sprzyjającym bardziej zrównoważonemu stylowi życia rodziny. Na jednym ładowaniu, zgodnie z przebiegiem jazdy testowej w cyklu pomiarowym WLTP, zapewnia do 600 kilometrów zasięgu bez emisji spalin, a ładowanie od 10 do 80 procent trwa poniżej 30 minut.

Zależnie od wybranej wersji wyposażenia pasażerowie mogą korzystać z siedmiu, sześciu lub pięciu łatwo regulowanych pełnowymiarowych foteli. Inspirowane skandynawskim salonem wnętrze w nowoczesny sposób łączy luksus i minimalizm, dzięki wykorzystanym materiałom pozostając przy tym przytulne i ciepłe. Kojące niezależnie od tego, w jak długą podróż przyjdzie Ci się wybrać.

Technologia w służbie bezpieczeństwa

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii Volvo EX90 pozwala stworzyć wirtualną tarczę bezpieczeństwa wokół kierowcy i wszystkich pasażerów. Lidar umieszczony na dachu współpracuje z 8 kamerami, 5 radarami i 12 czujnikami ultradźwiękowymi, zapewniając precyzyjny obraz otoczenia w czasie rzeczywistym w zakresie 360°. Taki zestaw czujników umożliwia widzenie poza zasięgiem człowieka, co pomaga zapobiegać stłuczkom i wypadkom. Lidar pozwala wykrywać ruchome i nieruchome obiekty z centymetrową dokładnością w odległości do 250 metrów, w dzień i w nocy. Dzięki współpracy z zaawansowanymi czujnikami wewnętrznymi samochód może określić stan kierowcy i w razie potrzeby zapewnić mu dodatkowe wsparcie, uruchamiając odpowiednie systemy antykolizyjne.

Duży ekran centralny o przekątnej 14,5 cala zapewnia szybki dostęp do nawigacji, multimediów i funkcji telefonu. Gdy będziesz parkował, system podpowie Ci sterowanie funkcjami czujników i kamer. Jeśli będziesz prowadził rozmowę telefoniczną, pojawią się opcje przydatne do jej obsługi. W trakcie jazdy funkcje będą także dobrane jeszcze inaczej. Kluczem jest dostarczenie właściwych informacji w odpowiednim momencie.

Odkryj wszystkie dostępne opcje

Volvo EX90 dostępne jest w wersji wyposażenia Core, Plus i Ultra. Kliknij tutaj, aby przejść do konfiguratora i spersonalizować model według własnego gustu i potrzeb. W wersji Core dostępnej do zamówienia od 399 900 zł brutto, Volvo EX90 zapewnia takie udogodnienia jak:

 • dwustopniowe poduszki powietrzne
 • hartowane szyby boczne i kurtynę powietrzną
 • kluczyk na karcie NFC
 • 14,5-calowy wyświetlacz centralny oraz 9-calowy wyświetlacz centralny
 • BLIS™ i układ ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym
 • funkcja omijania pieszych i rowerzystów poprzez interwencję układu kierowniczego
 • funkcja zapobiegania kolizjom i łagodzenia ich skutków
 • wsteczna kamera Park Assist, tylne i przednie czujniki parkowania
 • reflektory LED
 • technologia Safe Space z lidarem
 • dwustrefowy system klimatyzacji z CleanZone
 • dach panoramiczny
 • podgrzewana kierownica, podgrzewane siedzenia przednie i tylne

Volvo EX90 w ofercie leasingu 100%

Najwyższy standard w najlepszej ofercie! Tylko teraz Volvo EX90 jest dostępne w leasingu 100%. Skorzystaj z limitowanej oferty przygotowanej przez Volvo i mLeasing.

Wpłata własna
25%
Okres finansowania
24 miesiące
Wartość wykupu
19%
WIBOR 1M
Oferta obowiązuje przy wskaźniku równym 5,84%

Unikalne możliwości Volvo EX90

Komfort i bezpieczeństwo jedyne w swoim rodzaju

Mapy Google w wersji HD

Nowe wcielenie Google Maps zawiera szczegółowe i aktualne informacje drogowe - jest tak dokładne, że rozpoznaje pasy jezdni. W przyszłości umożliwi nawet jazdę autonomiczną.

Przygotowane do ładowania dwukierunkowego

Ładowanie dwukierunkowe w Volvo EX90 umożliwi Ci zasilanie domu oraz urządzeń elektrycznych. To pierwszy samochód Volvo przygotowany sprzętowo do ładowania dwukierunkowego.

Wierne odwzorowanie dźwięku

Dzięki opcjonalnemu pakietowi Bowers & Wilkins każdy z pasażerów będzie mógł cieszyć się realistycznym dźwiękiem przestrzennym 3D generowanym przez 25 głośników rozmieszczonych w całej kabinie.

Oświetlenie o barwie światła słonecznego

W kabinie EX90 zastosowano łącznie 72 diody SunLike, które wprowadzają unikalną atmosferę i mniej męczą wzrok. Oprócz naturalnej barwy mają jeszcze jedną zaletę – nie migoczą.

Odkryj wszystkie dostępne opcje w Volvo EX90

Volvo EX90 dostępne jest w wersji wyposażenia Core, Plus i Ultra. Kliknij tutaj, aby przejść do konfiguratora i spersonalizować Volvo EX90 według własnego gustu i potrzeb. W wersji Core dostępnej do zamówienia od 399 900 zł brutto, Volvo EX90 zapewnia takie udogodnienia jak:

 • dwustopniowe poduszki powietrzne
 • hartowane szyby boczne i kurtynę powietrzną
 • kluczyk na karcie NFC
 • 14,5-calowy wyświetlacz centralny oraz 9-calowy wyświetlacz centralny
 • BLIS™ i układ ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym
 • funkcja omijania pieszych i rowerzystów poprzez interwencję układu kierowniczego
 • funkcja zapobiegania kolizjom i łagodzenia ich skutków
 • wsteczna kamera Park Assist, tylne i przednie czujniki parkowania
 • reflektory LED
 • technologia Safe Space z lidarem
 • dwustrefowy system klimatyzacji z CleanZone
 • dach panoramiczny
 • podgrzewana kierownica, podgrzewane siedzenia przednie i tylne

Volvo EX90 w leasingu 100%

Interesuje Cię nowe Volvo EX90? Kliknij poniżej i wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić ofertę.

Dział Sprzedaży Samochodów Nowych
+48 42 680 23 53
kontakt@nova.dealervolvo.pl

Oferta specjalna na dzień otwarty

Zamów wymarzone Volvo i odbierz voucher na akcesoria

Kliknij poniżej, przejdź na stronę i poznaj szczegóły dotyczące naszego dnia otwartego z premierą Volvo EX90 i oferty specjalnej w ramach której zyskać możesz voucher o wartości nawet 3500 zł brutto.

SPRAWDŹ

Volvo i elektryfikacja

Chcesz wiedzieć więcej o samochodach elektrycznych? Przejdź na stronę, na której opowiadamy o potencjale elektromobilności i w pełni elektrycznych modelach Volvo.

Dowiedz się więcej
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.