Tydzień Testów Volvo EX30

Zapraszamy na dni otwarte: 2-9 marca

Volvo EX30 w kolorze Onyx Black na Torze Łódź

Tydzień Testów Volvo EX30 w Volvo Nova | 2-9 marca 2024

W sobotę, 2 marca, rozpocznie się Tydzień Testów Volvo EX30 w Volvo Nova. Ze wszystkimi funkcjami samochodów Volvo będzie można zapoznać się w wyjątkowych okolicznościach. Wraz z Departamentem Gier przygotowaliśmy na tę okazję samochodową grę miejską pt. „Poszukiwacze Zaginionej Kolumny”. Liderzy swoich grup usiądą za kierownicą takich modeli jak w pełni elektryczne EX30, XC40 i C40, oraz hybrydowe XC60, XC90 i V60. Kilkuosobowe drużyny wybiorą się w pełną wyzwań podróż w czasie, aby odnaleźć zaginioną chojeńską kolumnę, pierwszy świecki pomnik na ziemiach polskich.

Na najmłodszych fanów motoryzacji czekać będzie tego dnia animatorka i ekologiczne warsztaty z Rainbow Animacje. W programie brokatowe tatuaże, eksperymenty chemiczne i znacznie więcej!
Barwny poczęstunek, inspirowany kolorami nadwozia Volvo EX30, przygotuje restauracja House of Sushi. Na słodko i wytrwanie.

Obserwuj wydarzenie na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej.

Partnerami wydarzenia są: mLeasing, Tor Łódź, House of Sushi oraz Departament Gier i Animacje Rainbow.

Wyjątkowa oferta na dni otwarte

Zamów elektryczne Volvo i odbierz upominki o wartości ponad 6 tys. złotych

Do każdego zamówionego podczas Tygodnia Testów Volvo EX30 samochodu elektrycznego wręczymy wallbox o wartości 5490 zł brutto oraz voucher na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy "Safe Driver" organizowane przez Tor Łódź o wartości 899 zł brutto.

Oferta obowiązuje przy zamówieniu dowolnego w pełni elektrycznego modelu Volvo. Upominki klient będzie mógł odebrać wraz z zamówionym samochodem. Wallbox otrzymają wyłącznie klienci, którzy nie skorzystają z oferty promocyjnego leasingu 105% dla firm.

Samochodowa gra miejska „Poszukiwacze Zaginionej Kolumny”
sobota, 2 marca 2024 | 10:00 i 12:30

Gdzie i kiedy odbędzie się gra?
Gra odbędzie się w dwóch turach, które wystartują o godzinie 10 i 12:30 w sobotę, 2 marca. Rozgrywka potrwa maksymalnie 2 godziny, rozpocznie się i zakończy w salonie Volvo Nova przy ulicy Kolumny 1. Aby móc punktualnie rozpocząć rozgrywkę, prosimy wszystkich graczy o przybycie na miejsce nie później niż kwadrans przed planowaną godziną startu, tj. o 9:45 dla pierwszej tury i o 12:15 dla drugiej.

Jak można się zapisać?
Aby wziąć udział w grze „Poszukiwacze Zaginionej Kolumny”, należy wypełnić formularz na stronie internetowej. Zapisy zostaną uruchomione w czwartek, 22 lutego o godzinie 12. Każde zgłoszenie będziemy weryfikować telefonicznie, potwierdzając ilość uczestników i preferowany pojazd, którym poruszać się będzie dana drużyna. Ilość miejsc jest ograniczona.

Jakie zadania będą czekać na graczy?
Drużyny będą się przemieszczać po Łodzi w samochodach demonstracyjnych należących do Volvo Nova. Gracze udadzą się w kilka miejsc (głównie na terenie dzielnicy Górna), w których wykonają zadania nadzorowane przez animatorów oraz zadania bezobsługowe. Punktacja za zaliczenie zadań będzie aktualizowana w czasie rzeczywistym. Zadania, z którymi zmierzą się gracze, będą wymagały współpracy i sprytu, a swoją tematyką nawiążą do elektromobilności i historii miasta.

Jakie wymagania należy spełnić, aby wziąć udział w rozgrywce?
Zalecamy, aby drużyny przystąpiły do gry w co najmniej 2-, a maksymalnie 4-osobowym składzie.
Przynajmniej jeden z graczy w drużynie musi posiadać dokument prawa jazdy z ważnymi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów kategorii B. Taka osoba jest zobowiązana przed przystąpieniem do gry wypełnić formularz jazdy testowej.
Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rozgrywce wyłącznie pod bezpośrednią opieką rodzica lub prawnego opiekuna.

Jaką historię opowiedzą „Poszukiwacze Zaginionej Kolumny”?
Cztery wieki temu pewien szlachcic ze wsi Chojny postawił na skrzyżowaniu kolumnę – nie byle jaką, bo podobno był to pierwszy świecki pomnik na ziemiach polskich. Kolumna dawno zaginęła i wydawać by się mogło, że mieszkańcy dzisiejszej dzielnicy Chojny o niej zapomnieli kiedy pojawiły się słuchy, że kolumnę można odzyskać i że jest ona czymś więcej niż tylko kolumną. Jest jeden problem – aby ją znaleźć, trzeba będzie podróżować w czasie. Na poszukiwania kolumny wyruszą drużyny poszukiwaczy w futurystycznych pojazdach, dzięki potężnej energii przemierzać będą czas i przestrzeń. Czy uda się odnaleźć skarb sprzed wieków?

Jakie przewidzieliśmy nagrody?
Zwycięskie drużyny mogą liczyć na upominki z naszej kolekcji lifestyle, użyczenie Volvo EX30 na weekend oraz voucher na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy „Safe Driver” (I stopień).

Szczegółowy regulamin gry znaleźć można tutaj.

Partnerzy Tygodnia Testów Volvo EX30 w Volvo Nova

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń tel: (42) 680 23 53
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer NOVA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
NOVA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.